< Kurumsal <Hakkımızda

Hakkımızda

Yenilikçi uygulamalara öncülük ederek büyümeyi hedefleyen OfisMaster’ın önceliği, profesyonel tedarik hizmetlerinde mükemmellik prensibini süreçlerine yansıtarak, tüm paydaşlarında memnuniyet ve bağlılık yaratmaktır.

Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığı sinerji, sahip olduğu uzmanlık ve tedarikçi ağıyla OfisMaster, müşterilerine hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında değer yaratarak verimlilik sağlamakta ve şirketlerin ana işlerine daha çok odaklanmasını mümkün kılmaktadır.

TARİHÇE Kurulduğumuz günden bu yana hizmet verdiğimiz sektörlere hâkimiyetimiz, tedarik süreçlerindeki deneyimimiz, alanında yetkin uzman satın alma kadromuz ve yeni teknolojiler kullanarak geliştirdiğimiz uygulamalarla binlerce şirketin tedarik operasyonlarını yönettik. Operasyonel deneyimimizle müşterilerimizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağladık.

Yeni uygulamalara öncülük ederek büyümeyi ve iş ortaklarımızı da büyütmeyi amaçladık. Rekabetçi yapımızı güçlendirmek amacıyla dijital dönüşüm ve yenilikçilik yaklaşımını esas hedeflerimiz olarak belirledik. İŞ KONSEPTİMİZ OfisMaster, işyerinizin kırtasiyeden teknolojiye, gıdadan temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarına en uygun fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı sunan uçtan uca hizmet veren yenil nesil ofis tedarik şirketidir. İş hayatınızda kullandığınız tüm ürünleri bir tıkla tedarik edebileceğiniz online ofis marketi hizmeti sunar. Yüksek satınalma gücü sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman ve maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlar.Ofis ve çalışma alanınızın tüm ihtiyaçlarını kaliteli ürün seçenekleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile OfisMaster’dan tedarik edebilirsiniz.

MİSYONUMUZ Müşteri ve tedarikçilerinin maliyetlerini ve risklerini azaltıp, onlara rekabet avantajı sağlayan stratejik iş ortağı olmak. Değerlerine uygun çalışma prensipleriyle adil, şeffaf ve yenilikçi bir tedarik hizmeti sunmak ve güncel ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojinin gelişimini hizmetlere uyarlayarak tüm paydaşları için değer ve bağlılık yaratmak.

VİZYONUMUZ Müşteriler için güvenilir bir lider şirket ve tercih edilen nitelikli iş ortağı olmak.
DEĞERLERİMİZ Firmamızı "önce müşteri" yaklaşımıyla maksimum saygı, dürüstlük, proaktiflik ve güvenilirlikle yönetmek.

- İşbirliği
- Güvenilirlik
- Dürüstlük
- Üretkenlik

Sözümüzü daima koruyacağız.
MÜŞTERİ HİZMETLERİOfisMaster'ın tüm müşterilerine hizmet kalitesini artırabilmesinde müşteri hizmetlerinin önemli katkısı vardır.
Detaylı Bilgi
BÜLTENİMİZE ABONE OLUN
Tüm yenilik ve gelişmelerimizden haberdar olmak için lütfen kayıt olunuz.